«Основний принцип нашого підприємства – це чітка та злагоджена робота команди співробітників. Ми пропонуємо нашим замовникам доступність та динамічність наших послуг, збереження вантажів, можливість використання різних маршрутів доставки та забезпечення здійснення перевезення в чітко обумовлені в договорі терміни», – директор ТОВ «ЮРОЛ-Т».

ДП «ЮРОЛ» розпочало свою діяльність у лютому 1997 року як дочірнє підприємство з іноземними інвестиціями «ЮРОЛ», засновником якої є англійська компанія «ЮРОЛ ЮКЕЙ ЛІМІТЕД». Того ж року ДП «ЮРОЛ» стало дилером офіційного представника концерну IVECO S.p.A. в Україні. Основними видами діяльності ДП «ЮРОЛ» були:

  • Продаж нових автомобілів марки IVECO
  • Сервісне обслуговування та ремонт автомобілів IVECO
  • Міжнародні транспортні перевезення (дійсний член АсМАП України з 1998 р.)

У 2009 році відбулася реструктуризація підприємства ДП «ЮРОЛ» на дві окремі компанії. Таким чином почалася діяльність ТОВ «ЮРОЛ-Т» на ринку міжнародних перевезень як самостійної транспортної організації.

ТОВ «ЮРОЛ-Т» є дійсним членом АсМАП України (№ 72260) та має Ліцензію на право здійснення перевезень небезпечних вантажів (ADR) до і з країн Європи.

Наша компанія здійснює перевезення як збірних вантажів, так і комплектних, а також надає транспортно-експедиційні послуги.

Автопарк підприємства складається із семи вантажівок марки IVECO повною масою 6,5 – 7 т та вантажопідйомністю 2,5 – 3 т.

Завдяки зусиллям водіїв та механіків, автомобілі завжди знаходяться у відмінному технічному стані і відповідають всім стандартам безпеки.

Кожен автомобіль нашого автопарку має CMR страхування сумою 500 000 Євро.

Всі водії ТОВ «ЮРОЛ-Т» мають багаторічний досвід роботи в міжнародних перевезеннях, що дозволяє здійснювати доставку вантажів надійно, оперативно, якісно та в строк.

Географія перевезень підприємства з кожним роком роботи стає все більш різноманітною. На сьогодні основні бізнес-партнери ТОВ «ЮРОЛ-Т» знаходяться у таких країнах, як Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Данія, Австрія, Чехія та ін.

З багатьма клієнтами наша компанія успішно співпрацює вже більше десяти років і по праву користується авторитетом в якості надійного партнера не лише серед вітчизняних, а і зарубіжних компаній.