Перевезення ADR з командою професіоналів – це абсолютна надійність доставки!
Замовити прорахунок

Перевезення ADR з командою професіоналів – це абсолютна надійність доставки!

ТОВ «ЮРОЛ-Т» має Ліцензію на право здійснення перевезень ADR до і з країн Європи. Ми займаємося перевезеннями небезпечних вантажів уже багато років і можемо забезпечити абсолютну надійність і повну успішність доставок.

Автопарк підприємства складається із семи вантажівок марки IVECO повною масою 6,5 – 7 т та вантажопідйомністю 2,5 – 3 т. Завдяки зусиллям водіїв та механіків, автомобілі завжди знаходяться у відмінному технічному стані і відповідають всім стандартам безпеки.

Кожен автомобіль має CMR страхування сумою 500 000 Євро. Всі автомобілі повністю укомплектовані устаткуванням спеціально для перевезень небезпечних вантажів класу ADR, а водії мають відповідні сертифікати.

Всі водії ТОВ «ЮРОЛ-Т» мають багаторічний досвід роботи в міжнародних перевезеннях, що дозволяє здійснювати доставку вантажів надійно, оперативно, якісно та в строк.

Географія перевезень підприємства з кожним роком роботи стає все більш різноманітною. Основні напрямки це – Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Данія, Австрія, Чехія та ін.

Компанія ТОВ «ЮРОЛ-Т» гарантує всім своїм клієнтам повне збереження та найкращу доставку вантажів!

Переваги співпраці з нами

Компанія ТОВ «ЮРОЛ-Т» є дійсним членом АсМАП України (№ 72260) і має Ліцензію на право здійснення перевезень небезпечних вантажів (ADR) до/з країн Європи