Міжнародні перевезення з командою професіоналів – це абсолютна надійність доставки!
Замовити прорахунок

Міжнародні перевезення з командою професіоналів – це абсолютна надійність доставки!

Компанія ТОВ «ЮРОЛ-Т» вже більше 20 років займається перевезенням вантажів по Західній та Східній Європі. Міжнародні перевезення – це профільний вид діяльності нашої компанії.

Ми можемо запропонувати нашим клієнтам перевезення комплектних, збірних та небезпечних вантажів. Компанія не займається перевезенням сипучих, наливних, негабаритних вантажів, та тих, які швидко псуються.

Автопарк підприємства складається із семи вантажівок марки IVECO повною масою 6,5 – 7 т та вантажопідйомністю 2,5 – 3 т. Завдяки зусиллям водіїв та механіків, автомобілі завжди знаходяться у відмінному технічному стані і відповідають всім стандартам безпеки. Кожен автомобіль має CMR страхування сумою 500 000 Євро.

Всі водії ТОВ «ЮРОЛ-Т» мають багаторічний досвід роботи в міжнародних перевезеннях, що дозволяє здійснювати доставку вантажів надійно, оперативно, якісно та в строк.

Географія перевезень підприємства з кожним роком роботи стає все більш різноманітною. На сьогодні основні бізнес-партнери ТОВ «ЮРОЛ-Т» знаходяться у таких країнах, як Польща, Німеччина, Нідерланди, Бельгія, Швейцарія, Данія, Австрія, Чехія та ін.

Компанія ТОВ «ЮРОЛ-Т» гарантує всім своїм клієнтам повне збереження та найкращу доставку вантажів!

Переваги співпраці з нами

Компанія ТОВ «ЮРОЛ-Т» є дійсним членом АсМАП України (№ 72260) і має Ліцензію на право здійснення перевезень небезпечних вантажів (ADR) до/з країн Європи